Сходи бетонні ціна

При будівництві нового багатоповерхового будинку використовують самі різні будматеріали. Багато конструкцій постачають уже в готовому вигляді, що значно прискорює процес зведення будівлі. У числі інших елементів інтер’єру сходи бетонні, ціна яких коливається в широкому діапазоні. Безсумнівно якість сходових систем повинна бути бездоганною, це запорука безпеки мешканців. Відповідно, ціна на сходи з бетону низькою бути не може.

Чому варто купити бетонні сходи для монтажу в будинок?

Як би гостро не стояло питання про вартість сходів з бетону, в першу чергу варто визначитися з видом і необхідною кількістю сходових систем. На сайті нашого інтернет-магазину можна вибрати якісні бетонні сходи на замовлення, також каталог включає і інші вироби з залізобетону. Що стосується сходових систем, ми пропонуємо наступні категорії товарів:

  • проступи – ті частини сходів, на які ми наступаємо, згідно зі стандартами, їх глибина повинна становити 29 сантиметрів з допустимим відхиленням на 3 см в ту чи іншу сторону;
  • ступені – складаються з проступи і подступенка, вони також повинні відповідати певним стандартам, ми пропонуємо варіанти з різними параметрами в межах допустимих норм;
  • марші – найчастіше виготовляються монолітними, можна також замовити бетонні сходи за індивідуальними вимірами, ціна яких в місті найвигідніша на нашому сайті;
  • майданчики – служать для з’єднання сходових маршів, бувають цокольні, міжповерхові і поверхові, при цьому форма їх може бути найрізноманітніша.

В цілому бетонні сходи, ціна яких для наших замовників однакова, незалежно від місця проживання – це дуже вигідне придбання. Експлуатаційний ресурс сходових систем з бетону дуже тривалий, при цьому догляду вони вимагають мінімального.

Бетонні сходи в магазині – прийнятна ціна, гідна якість.

Щоб розвіяти сумніви найзавзятіших скептиків, варто згадати про найбільш явні переваги матеріалу, з якого найчастіше виготовляють сходові системи в багатоповерхівках, а саме бетону. Бетонні сходи можуть бути встановлена ​​як зовні, так і всередині приміщення, при цьому ціна особливо не відрізняється. Такі конструкції витримують регулярні високі навантаження, не піддаючись деформації і руйнування. Вони не вимагають установки додаткових опорних споруд, отже, допомагають заощадити на будматеріалах.

Якісні сходи бетонні від перевірених виробників пропонує саме наш інтернет-магазин, у нас найвигідніша ціна і існує можливість замовити матеріали оптом. Ми пропонуємо надійні сходові системи з бетону різних марок, в каталозі доступні прямі і поворотні конструкції різних розмірів, за бажанням замовника може бути укомплектована поручнями і поручнями з металу. В обов’язковому порядку всі вироби посилюються арматурою, поставляються виключно з заводу і мають гарантію. У нас ви можете замовити товар поштучно або великим оптом, в другому випадку сходи з бетонну та інші вироби з бетону будуть нижче за ціною. Своєчасна доставка, а також висококласний сервіс є нашою візитною карткою. Ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо вигідні умови співпраці.