Монтаж бетонних сходів ціна

Бетон є одним з найбільш міцних і довговічних матеріалів. Саме тому, доповнюючи об’єкти сходовими конструкціями, багато хто віддає перевагу бетонним сходам. З переваг матеріалу можна виділити: зносостійкість, здатність витримувати великі навантаження, екологічність, стійкість до температурних змін і пожежним спалахів. Важливо, що матеріал на початковому етапі піддається формуванню, тому легко можна надати бажану форму і розмір. Сходи з бетону широко застосовуються в різних житлових спорудах, місцях широкого скупчення людей, а також на вуличних територіях (ганок дачної ділянки, супермаркету, салону або іншого об’єкта).

Сходинки є важливою частиною кожної споруди. Здійснюючи монтаж бетонних сходів, ціна яких буде доступною всім, слід обміркувати багато факторів, включаючи дизайн, особливості конструкції, безпеку всіх членів сім’ї або відвідувачів об’єкта, що вимагає спеціальних навичок. Довірити відповідальну роботу в даному випадку краще фахівцям, які виконають роботу від проекту до її завершення.

Види монтажу бетонних ступенів.

З огляду на переваги бетону, багато хто віддає перевагу саме такому виду сходових ступенів. Бетонні конструкції можуть бути двох типів: монолітні (ступені заливаються в опалубку з арматурним незалежним або пов’язаним зі стіною каркасом), збірні (окремі ступені монтуються в каркас). Перед здійсненням монтажу ступенів слід врахувати всі показники:

  • безпечна установка – при наявності малолітніх дітей і проживання або відвідування людей похилого віку краще уникати небезпечних варіантів обробки, включаючи велику відстань між ступенями;
  • вибір матеріалів – для установки в житлових приміщеннях слід віддавати перевагу екологічним варіантів без шкідливих домішок, для обробки бетонних моделей використовують різні способи, включаючи кладку плитки та інші дизайнерські варіанти.

Далі відбувається сам процес: приготування суміші, підготовка поверхні, заливка бетоном. Дуже важливим є попередній розрахунок ступенів сходового маршу (мінімальне число – 3, максимальне – 18). Значення ширини і висоти виводяться, враховуючи кут нахилу і особливості рельєфу ділянки (стандартна висота – 17 см). Суцільнолиті пристрої встановлюються декількома способами: на бетонні або металеві балки, на підпірні стіни з цегли і на земляний насип з ухилом. Слід врахувати, що при самостійному приготуванні розчину бетон повинен відповідати класу не нижче В15. Крупний щебінь забезпечить щільну текстуру з більш високими показниками міцності.

Компанія, яка гарантує ідеальну конструкцію і максимальну безпеку.

Для забезпечення ідеального результату в установці сходової конструкції, її зносостійкості, чудового дизайну і довговічності слід звертатися до справжніх професіоналів. Фахівці нашої багато років виконують ремонтно-будівельні роботи, в які входить монтаж бетонних ступенів і інших конструкцій з бетону, при цьому ціна послуг повністю відповідає якості.