Бетонні сходи в будинку

Думаємо, багато, хто міркував, які сходи кращі: бетонні або металеві, вибрав перший варіант з кількох причин:

  • нескінченність – саме так можна охарактеризувати термін служби бетонних сходів. Потрібно тільки проводити своєчасний ремонт, щоб подібна конструкція завжди залишалася надійною і красивою;
  • ніякої корозії, навіть через десятиліття;
  • широкий спектр дизайнерських рішень можна втілити саме завдяки бетону. З його допомогою можна навіть замаскувати сходи під мармур. З металом і деревом такі штучки НЕ провернеш. Точніше, зробити можна щось неповторне, але ось яка ціна буде на подібну дизайнерську роботу?
  • вартість відносно невисока. Якщо розглядати в порівнянні, то найдорожчими вважаються натуральні дерев’яні конструкції. За ними йдуть металеві, і приблизно однакової ціни з останніми. Але все ж, дешевше бетонні марші;
  • можливість самостійного виготовлення. Чесно кажучи, немає нічого неможливого, виліпити сходи своїми руками можна з будь-якого матеріалу – але з бетону це набагато легше і швидше. Навіть якщо будуть якісь огріхи при бетонуванні, їх завжди можна приховати шліфуванням, замазкою, забарвленням і іншим декором. А вже якщо невірно виточив з масиву щабель, або зробив монтаж неакуратно – можна викинути ці елементи, так як дерев’яні частини відремонтувати в домашніх умовах без спеціального обладнання практично неможливо.

Продовжувати переваги бетонних сходів в будинку, і міркувати про їх недоліки – таких, наприклад, як велику вагу, неможливість демонтажу, можна годинами. Але ми не будемо витрачати час даремно, і розберемо: які види бетонних сходів бувають, і який з них найпростіше втілити в життя своїми руками.

Сходи на бетоні – найбільш поширений вид подібної конструкції. Робиться вона досить легко в порівнянні з іншими типами. Тому, сходи для заміського будинку з бетонна – найкращий варіант для новачків в цій справі. Їх можна зустріти не тільки в приватних будинках і багаторівневих квартирах, але і в громадських приміщеннях.

Ще хотілося б відзначити і те, що сходи для будинку діляться на два підтипи – а саме: з «дзеркальним каркасом» і «гладко підшиті». Різниця в нижньому боці сходів, які можуть бути закритими чи відкритими.

Якщо спиратися на сучасні нормативи, то висота подібних сходів повинна бути зручної висоти. В іншому випадку обов’язкові майданчика. Відповідно до цих та іншими вимогами, залізобетонна промисловість постачає ринок будівельних матеріалів готовими сходами саме такого типу.

Вони мають простий вигляд, наприклад, як в під’їздах багатоповерхівок. Але монтаж бетонних сходів такого плану можна зробити і в будь-якому приватному будинку, якщо висота стель і площа кімнати дозволяють.

За додатковою інформацією звертайтеся до наших спеціалістів. Контакти для зв’язку ви без проблем знайдете на сайті у відповідному розділі. Також на сайті представлені відгуки наших задоволених клієнтів, які можуть прочитати всі бажаючі