Бетонні сходи у Вінниці

Бетонні сходи передають певний життєвий стиль, смак і характерні риси їх господаря. Ніщо так не прикрашає приміщення, як правильно спроектовані і встановлені в просторі бетонні сходи, так як їх конструкція масштабна і складна, щоб бути непоміченою, а їх монтаж скидається на мистецтво.

Один з напрямків нашої компанії вже кілька років виготовлення бетонних сходів у Вінниці: внутрішні і зовнішні, бетонні гвинтові сходи і монолітні, ексклюзивні і стандартні, П- образні або Г- образні криволінійні. За роки досвіду наша компанія перетворила установку нових і ремонт старих бетонних сходинок в мистецтво. Ми надаємо виключно високопрофесійні послуги по Вінниці і області. Наші вироби прослужать століття!

Виготовлення бетонних сходів – ціни доступні.

Гвинтові сходи

Розглядаючи фото дизайнів приватних будинків, гвинтові сходи, що з’єднує яруси будівлі завжди привертають увагу. Конструкція надає приміщенням особливий затишок, ексклюзивність. Гвинтові сходи – не тільки засіб для досягнення верхніх поверхів, а й архітектурна домінанта, частина концепції інтер’єру.

Гвинтові сходи можна встановити в тих місцях, де раніше сходи не передбачалася, наприклад, для спуску в підвал або підйому на мансардний поверх.

Вибираючи кручені сходи, враховують:

  • місце встановлення;
  • висоту стель;
  • діаметр;
  • конструкцію (форму);
  • практичність, якість матеріалів.

Проектувати гвинтові сходи перебуває на початковій стадії розробки інтер’єру. Готові проекти, фото можна подивитися в каталозі на сайті нашої компанії.

Послідовність дій при будівництві бетонних сходів:

Вибір матеріалу. Сходи можуть бути лише бетонними або ж мати верхній шар декоративного покриття.

Розрахунок, складання креслення.

Підготовка інструментів, місця для установки.

Виготовлення бічних підстав, ступенів, установка перил.

Конструкція складається з поручнів, ступенів, центральної стійки (опорні балки). Сходинки складаються з проступи і подступенка. В якості опори для гвинтових підйомів використовують тятиви, центральний стовп, спіралеподібні косоури, больци.

Монолітні сходи з бетону.

Монолітні сходи з бетону – практичне рішення для приватних будинків незалежно від обраної інтер’єрної концепції. Архітектурні споруди міцні, довговічні, красиві.

Переваги монолітних сходів:

Абсолютна практичність і безпека. Бетон не схильний до дії шкідників, гниття, не горить. Підставка витримує будь-які навантаження.

Простота в догляді. Для усунення дефектів досить простого косметичного ремонту.

Тривалий експлуатаційний термін. Бетон – практично вічний матеріал.

Можливість створення різних дизайнерських варіантів. Використовуючи бетон, можна створювати гвинтові, криволінійні, маршові, Г-образні, П-образні конструкції.

Безшумність. Навіть при обробці деревиною, щаблі не будуть скрипіти через багато років.

Широкий вибір фінішної обробки, декорування.

Для обробки можна вибрати будь-який матеріал – дерево, плитка, граніт, мозаїка, камінь, кування. При використанні мармуру, слизьких матеріалів, ступені покривають ковроліном, гумовим покриттям.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами вказаними на сайті. Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв’яжеться наш фахівець і протягом декількох годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Етапи виготовлення бетонних монолітних сходів.

Розрахунок бетонних сходів вимагає великої відповідальності. При складанні проекту враховуються правила безпеки, інші аспекти, які необхідні для зручності і краси.