Бетоні сходи на замовлення

При будівництві будинку, його ремонті, облаштування ганку і в багатьох інших випадках необхідно придбати ступені для сходів. Ціна при покупці повинна бути вигідною, а якість – високою: такі основні критерії вибору цього виробу. Купити якісні готові ступені для сходів можна саме в нашому інтернет-магазині. Тим більше тут ви зможете вибрати підходящий варіант серед різноманіття асортименту!

Які саме в нашому інтернет-магазині представлені ступені для сходів? Купити тут можна вироби з таких матеріалів:

Бетон.

Камінь.

Плануючи монтаж ступенів в заміському будинку, все більше споживачів віддає перевагу бетону. Цей матеріал відрізняється міцністю, довговічністю, стійкістю і доступністю. Будівництво монолітних сходів з бетону обійдеться на порядок дешевше, ніж сходи з натурального каменю або красивої деревини.

Причому замовити таку конструкцію можна навіть не виходячи з дому. Допоможуть в цьому фахівці нашої компанії. Вони не лише допоможуть обрати модель, а й розрахують необхідну кількість сходинок. Ми пропонуємо готові рішення і можливість виготовити бетоні сходи на замовлення.

Які переваги мають сходи з бетону?

Головною перевагою бетонних ступенів вважається їх надійність і практичність. Такі конструкції не будуть ковзати і скрипіти, викликаючи дискомфорт у домашніх.

Є й інші причини замовити бетонні сходи саме у нас. Наприклад:

  • можливість виготовити конструкцію будь-якої складності і типу (гладко-підшиті, на тятивах і косоурах, врізні, гвинтові, з дзеркальним каркасом);
  • стійкість до вологи та інших зовнішніх впливів;
  • високий ступінь пожежної безпеки;
  • підвищена вантажопідйомність і стійкість до навантажень;
  • відмінні експлуатаційні характеристики.

Бетонні сходи, придбанні в нашій компанії, служать десятки років, не вимагаючи при цьому складного обслуговування.

Який порядок монтажу монолітних сходів?

Виготовити залізобетонні сходи не так складно, як може здатися. Інструкції по монтажу сходових конструкцій широко доступні в інтернеті. Однак будівництво, якщо у вас немає відповідного досвіду, рекомендуємо довіряти професіоналам.

Фахівці нашої компанії виконають на об’єкті необхідні заміри та розроблять ідеальний дизайн для ваших сходів. Після чого приступлять до монтажу опалубки, армування конструкції і заливці бетонної суміші. Після зняття опалубки наша команда виконає і фінальну облицювання ступенів.

Як розрахувати вартість бетонних сходів?

Монолітні сходи в нашій компанії відрізняються доступною ціною. При цьому вартість виготовлення такої конструкції на замовлення залежить від складності проекту, габаритних розмірів ступенів. Впливають на ціну і матеріали, які використовуються для фінального оформлення.

Як замовити бетонні сходи?

Наша компанія спеціалізується на будівництві залізобетонних сходів. Ми пропонуємо свої послуги жителям Вінниці та регіонів. Оформити заявку можна, зв’язавшись з нами онлайн або по телефону.

Який термін виготовлення сходів? Оригінальна бетонні сходи.

Компанія займається виготовленням ергономічних бетонних сходів на замовлення. Час зведення ступенів залежить від складності проекту, габаритних розмірів конструкції, обраної замовником обробки. Про точні терміни виготовлення і можливості доставки сходів по Україні детально розкажуть наші менеджери. Звертайтеся. Чекаємо ваших заявок по телефону або онлайн.

 

Пропонуємо Вам переглянути наш онлайн каталог сходів з бетону, які ми можемо виготовити по індивідуальному замовленню. Ми виготовляємо будь-які моделі у будь-якій кількості.